ВІА «Самоцветы»

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

28 лютого, 19:00
Дніпро Шинник-Арттериторія  
6 березня, 19:00
Харків ДК "ХЭМЗ"  
Про тур
ВІА «Самоцветы»- один з найпопулярніших колективів в історії всієї пісенної культури. Створення цього колективу в серпні 1971 року, відкрило епоху позитивних і душевних пісень. І патріотичні пісні та пісні про кохання відрізнялися новим звучанням і моментально знаходили відгук у серцях громадян величезної країни.
 
20 жовтня 1971 року ВІА під керівництвом Юрія Малікова вийшов в ефір вже з новою назвою - «Самоцветы». Вони звучали тепер і в програмі «Маяк», і по першій програмі радіо, і в молодіжній редакції.
 
Перший склад ансамблю поступово видозмінювався. І врешті-решт виокремилася основна група виконавців, з якими і записувалися потім найвідоміші пісні «Самоцветов». Це Ірина Шачнева, Едуард Кролик, Сергій Березін, Геннадій Жарков, Валентин Д`яконов, Микола Раппопорт. Протягом 1972 року пробувалися і інші музиканти. У колектив прийшли Юрій Генбачєв, Анатолій Могилевський, Юрій Петерсон. Цьому, сформованому першому складу «Самоцветов» зобов'язані своєю популярністю пісні, що склали "золотий фонд" ансамблю: Пісні «Самоцветов» - результат співпраці з композиторами М. Фрадкіним, С. Туліковим, Е. Ханком, В. Добриніним, О. Івановим, Я . Френкелем, 3. Бінкіним, А. Екімяном, Н. Богословським, поетами П. Леонідовим, М. Пляцковським, Р. Рождєствєнським, І. Шафераном, Л. Дербеньовим, М. Рябініним, С. Островим, Е. Долматовським.
 
У 1975 році, на піку популярності, в результаті творчої кризи кілька солістів пішли з «Самоцветов» і створили свій колектив - ВІА "Пламя", а Юрій Маліков набрав новий склад. За двадцять днів йому вдалося сформувати фактично новий ансамбль.
 
У цей період «Самоцветы» стали справжньою «Фабрикою зірок» Через школу «Самоцветов» пройшли Володимир Винокур, Олексій Глизін, Володимир Кузьмін, Олександр Барикін, В'ячеслав Добринін, Аркадій Хоралов, Сергій Бєліков, Андрій Сапунов.
 
Склад змінювався стрімко і, попрацювавши якийсь час в «Самоцветы», солісти і музиканти групи починали сольну кар'єру. До сих пір цей час з вдячністю згадують багато зірок великий естради, успішно стартували в складі «Самоцветов» Але виникнення нових мега-популярних груп ( «Ласковый май», «Мираж», «Восток»і ін.) І постійно мінливий склад зіграли свою роль. У 1992 році Юрій Маліков був змушений призупинити діяльність ансамблю.
 
Але вже в середині дев'яностих позначилася ностальгія слухачів по любим пісням. І зібраний заново склад російських «Самоцветов» став успішно гастролювати. А двадцять років по тому були створені колективи на чолі з колишніми солістами «Самоцветов» з інших колишніх республік Радянського Союзу. Так в Україні з'явився успішний проект, виконуючий суперхіти «Самоцветов» і радує слухачів оптимістичним настроєм і зарядом молодості і радості. У програмі є і новинки, у глядачів на концерті буде шанс почути прем'єри авторських пісень одного з солістів Володимира Борисенка. А солісти Георгій Борисенко і Еліка Бокше порадують виключно суперхітами золотої колекції кращих пісень групи «Самоцвнты»: «Увезу тебя я в тундру», «Не повторяется такое никогда», «Добрые приметы», «Верба», «Не надо печалиться»,  «Песня моя, песня», «Снег кружится», «Школьный бал», «Лисья желтые»,«Мир не прост» і так далі .. Це буде концерт-зустріч спогадів хороших друзів і шанувальників прекрасних пісень.