Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Оксана Муха. Різдвяний концерт «Тиха ніч»

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

11 січня, 19:00
Івано-Франківськ Театр ім. Івана Франка  
13 січня, 20:00
Львів Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької  
17 січня, 19:00
Харків Харківська філармонія (Велика зала)  
Про тур
Вже стало доброю традіцією - колядувати з Оксаною мухою. Кілька років поспіль у січні співачка запрошує на свои Різдвяні концерти. І цьогорічна зима - НЕ віняток. Франківчанам володарка титулу «Голос країни», заслужена артистка України 11 січня 2020 року на сцені національного драматичного театру ім. І. Франка презентує нову Різдвяну програму «Тиха ніч».
 
Різдвяні вечори з Оксаною мухою - це щира, душевна и дружня коляда. У новій концертній Програмі співачкі - автентічні та авторські колядки у несподіваніх аранжуваннях. Слухачі почують як рідкісні коляди з усіх куточків України, так и всім відомі колядки «Добрий вечір тобі», «Бог ся рождає», «Тиха ніч», «На небі зірка ясна засяла», что з року в рік звучати у Кожній українській родіні . «Від тихої - до гучної коляди, якові обов'язково підхопіть увесь зал!», - каже Оксана Муха. Чи не обійдеться, звісно, й без святкових прем'єр и творчих експеріментів.
 
- Що може бути краще, велічнішім, достойнішім, аніж прославляті Христа у часі Різдвяніх свят, радіти ЙОГО НАРОДЖЕННЯ, вітаті ЙОГО життя? - зауважує Оксана Муха. - КОЖЕН Із нас Робить це по-своєму - так, як уміє. Я - на сцені, разом Із найкращими музикантами и найкращими слухачами в залі! Уже чую, як ми гуртом колядуємо, як радіємо, як маємо добрий вечір! Чим більш дружно и більш згуртовано звучатіме наша коляда - тім более світла з'явиться у серці кожного з нас и тім более добра спільно прінесемо у наш світ!
 
«Тиха ніч» від Оксани Мухи - Це не только про пісенну традіцію Різдва, це такоже про Відчуття затишку и єдності української землі. Про ту Неймовірно тепла атмосферу, яка панує у Кожній українській домівці у часі, коли звучить Коляда. Відтак на сцені та у залі співачка и ее музиканти намагатімуться Передат ті щемке і таке рідне з дитинства Передчуття дива и Відчуття Різдвяного піднесення.
Питання? Відповідь!
+