Симфонічне шоу "Гра Престолів"

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

14 листопада, 19:00
Київ Національний палац мистецтв "Україна"  
18 листопада, 19:00
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету  
9 грудня, 19:00
Харків ХНАТОБ  
18 лютого, 19:00
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету  
Про тур
В Україні відбудеться наймасштабніший музичний проект останніх років - «Гра Престолів: Всі СЕЗОНИ» GRAND FINAL - музика до найпопулярнішого серіалу сучасності, а також музика до світових кіношедеврів у виконанні симфонічного оркестру і хору.
 
Ви почуєте легендарні саундтреки до улюбленого серіалу - Всі сезони !!! (01-08 сезони), а також до кінофільмів, які вже створили справжню історію, зробили переворот і стали культовими в світовому кінематографі. Музика до кінофільмів найбільших композиторів сучасності Раміна Джаваді, Ханца Циммера, Говарда Шора, Ніно Рота і багатьох інших лауреатів премії «Оскар», «Греммі» і «Золотий глобус».
 
Це не просто саундтреки, які супроводжують картину, це музика, яку з перших нот впізнають сотні мільйонів глядачів по всьому світу. Музика, яка задає тон, визначає настрій, слухаючи яку занурюєшся в атмосферу кінофільму і стаєш його частиною, музика без якої, будь-який кінохіт, не став би справжнім шедевром.
 
Вас чекає по-справжньому гарячий концерт за участю 100 музикантів і виконавців, на сцені ХНАТОБу під керівництвом самого харизматичного і популярного диригента - Андрія Чорного!