Інформація щодо обмеження масових заходів!

MONATIK Love It РИТМ Тур

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

21 липня, 20:30
Дніпро Стадіон "Метеор"  
30 липня, 20:30
Одеса Стадіон "Спартак"  
1 серпня, 20:30
Харків Стадіон "Металіст"  
18 серпня, 20:30
Кривий Ріг Палац молоді і студентів КТУ  
18 серпня, 20:30
Кривий Ріг Стадіон "Гірник" КЗРК  
24 серпня, 20:30
Черкаси Центральний міський стадіон  
25 серпня, 20:30
Полтава Стадіон "Ворскла"  
4 вересня, 20:30
Вінниця Центральний міський стадіон  
14 вересня, 20:30
Запоріжжя Стадіон Славутич-Арена  
17 вересня, 20:30
Маріуполь Стадіон імені В.С.Бойко  
20 вересня, 20:30
Херсон Стадіон "Кристал"  
Про тур
ТУР СТАДІОНАМИ УКРАЇНИ
Без перебільшення король поп-музики і найпопулярніший артист України, MONATIK, вирушить в концертний тур стадіонами України. Графік туру 2019 року включає 10 стадіонів. Афіша концертів Монатіка – нижче на сторінці.
 
1 червня неймовірне Stadium Show MONATIK Love It РИТМ зібрало повний НСК “Олімпійський”! Десятки тисяч відкритих сердець співали в унісон і ловили ритм. А після шоу у кожного залишилось відчуття: “Хочу ще!”
 
Стадіонний тур – це логічне продовження концертної презентації нового суперуспішного альбому мультиартиста: Love It РИТМ. В кожному з 10 міст глядачі почують як нові пісні, так і хіти артиста, що вже стали символами життєрадості, мотивації і світлих думок.
 
ТВОРЧІСТЬ МУЛЬТИАРТИСТА MONATIK
MONATIK – український співак, автор найбільш танцювальних і яскравих пісень, успішний композитор і саунд-продюсер, тренер-переможець проекту «Голос. Діти 4».
 
Хіти «Vitamin D», «То, от чего без ума», «Кружит», «Вечность» вже стали новою поп-класикою. А цієї весни до них приєднався «Love It РИТМ» – головний танцювальний сингл з останнього альбому, який разом з дивовижним кліпом просто затамовують подих.
 
Творчість, щирість і самобутність MONATIK гідно відзначені не тільки публікою, а й знаковими нагородами: на рахунку 12 нагород від премій YUNA, ЖАРА Music Awards, ELLE AWARDS та M1 MUSIC AWARDS.
Питання? Відповідь!
+