У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

BATUMI

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

14 травня, 19:00
Дніпро ПК Машинобудівників  
15 травня, 19:00
Полтава Палац дозвілля "Листопад"  
Про тур
ПОДІЯ ,ЯКА ВАРТА ВАШОЇ УВАГИ!
 
Це УКРАЇНСЬКИЙ ТУР ДЕРЖАВНОГО АНСАМБЛЮ ТАНЦЮ ГРУЗІЇ«BATUMI»
 
«Літаючі грузини» -саме так публіка З УСЬОГО СВІТУ називає танцювальний ансамбль Грузії «Батумі» за їхню чарівну харизму, унікальну хореографію, динамічні , пристрасні  танці та складні акробатичні трюки.
 
Хореографічний ансамбль танцю Грузії "Батумі", УКРАЇНСЬКИЙ ТУР ЯКОГО ПРОЙДЕ У травні  має свій індивідуальний стиль, оригінальність, високий артистизм і приголомшливу техніку танцю. Вас чекає справжнє європейське шоу: на сцені п’ятдесят артистів у розкішних ексклюзивних костюмах, жива музика власного оркестру,  кавказькі кинджали і грузинські палаші, які артисти віртуозно використовують у танцях.
 
Запрошуємо вас відвідати концерти ансамблю танцю «Батуми» 
.
ПОБАЧЬТЕ КРАСУ І ВІДЧУЙТЕ ШАЛЕНУ Й ЖИТТЄДАЙНУ ЕНЕРГЕТИКУ ТАНЦЮ ВЕЛИКОГО ГРУЗИНСЬКОГО НАРОДУ- ансамблю танцю «Батуми». До зустрічі!
 
Хореографічний ансамбль танцю "Батумі" Мерії міста Батумі розпочав свій творчий шлях у  1990 році.  Його засновниками  були  перший директор ансамблю, відомий співак, заслужений артист Аджарії Нодар Сурманідзе та  художній керівник і головний хореограф - народний артист Грузії, Кавалер Ордена і медалі Честі, лауреат державної премії Мемеда  Абашидзе, автор трьох грузинських сценічних танців «Гандагана», «Хорумі» та «Лазурі»  Енвер Хабадзе. Ансамбль із самого початку був сформований  тільки з професійних танцівників.
 
З 2011 року головним хореографом ансамблю став відомий танцівник і хореограф, Кавалер Ордена Честі Шалва Гогуадзе, артист який на протязі 9 років був провідним танцівником ансамблю танцю. «Сухішвілі». Запрошення до ансамблю «Батумі» Шалви Гогуадзе дозволило не тільки зберегти традиції грузинської культури, але він ще збагатив репертуар новими  оригінальними постановками, яких немає у жодному із ансамблів танців Грузії. Крім цього саме Шалва готував відомого у нас в Україні грузинського «холостяка» Іраклі Мікацарія до участі у програми «Танці з зірками». 
 
Хореографами колективу, також є  колишні танцівники колективу,  заслужені артисти Аджарскої АР Міранда Багдадішвілі і Нугзар Микадзе.
 
У різні роки ансамбль гастролював в Туреччині,  Греції,  Швеції, Данії,  Ізраїлі,  Сирії,  Болгарії,  Вірменії,  Німеччині,  Бельгії,  Іспанії та  Китаї. У грудні 2014 року ансамбль виступив у Палаці культури "Україна" зі всесвітньовідомим віртуозним музикантом-виконавцем Василем Пападюком  і його оркестром,і  підкорили серця  українців унікальною хореографією і неперевершеною грацією.   2015 року ансамбль вдруге відвідав Україну як почесний гість на ювілейному концерті Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. П. Вірського, де яскравий виступ «Батумі» відзначили відомі хореографи світу.
 
У 2016 році Ансамбль отримав GRAN PRIХ на фестивалі народного танцю в Латві. У березні 2018 року- GRAN PRIХ на 73-му фестивалі в Італіїї «FLORE». 
 
У ЛИСТОПАДІ 2018 РОКУ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ ГРУЗІЇ «БАТУМІ» ЗРОБИВ ТУР ПО УКРАЇНІ і  ЙОГО  КОНЦЕРТИ ПОБАЧИЛИ ГЛЯДАЧІ КИЄВА, ЧЕРНІГОВА, ЧЕРКАС, МИРГОРОДА, КРЕМЕНЧУГА, ГОРІШНІ ПЛАВНІ, ВАСИЛЬКІВ, БІЛА ЦЕРКВА, УКРАЇНКА.
 
УКРАЇНСЬКИЙ ТУР ТРАВНЯ 2019 РОКУ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ  30-ЛІТТЮ АНСАМБЛЯ.
 
НАЙСПРАВДІ, КОНЦЕРТИ АНСАМБЛЯ ТАНЦЮ ГРУЗІЇ «BATUMI», ЦЕ ПОДІЯ ,ЯКА ВАРТА ВАШОЇ УВАГИ!