У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Лазанья по-французьки

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

25 березня, 19:00
Харків Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка  
26 березня, 19:00
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії  
29 березня, 19:00
Кременчук ДК Кредмаш  
7 квітня, 19:00
Івано-Франківськ Театр ім. Івана Франка  
9 квітня, 19:00
Львів Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької  
27 травня, 19:00
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна  
Про тур

Легкі, невибагливі, бульварні комедії відомого французького комедіографа Марка Камолетті з успіхом йдуть не тільки у Франції, але й у Великобританії, Фінляндії, Німеччини. Візьміть афішу будь-якого театру і обов'язково знайдете у ній «Гарнір по-французьки» або «Занадто одруженого таксиста». У своїх витворах Камолетті  висміює пікантні життєві ситуації, які мають місце  і у нашому житті, можливо в цьому причина того шаленого успіху, яким користуються його комедії.

«Лазанья по-французьки»- це комедія,в якій всі так загралися, що часом не можуть згадати, хто вони і кого повинні зображати.
Отже, запам'ятовуйте: Бернард - чоловік Жаклін, але зраджує дружині з молодою красунею. Жаклін - дружина Бернарда, зраджує чоловікові з Робертом. Роберт - кращий друг чоловіка своєї коханки, але вже по ходу спектаклю встигає зрадити їй, «поклавши око» на красуню Сюзанну. Сюзанна - дорога штучка і коханка Бернарда, у якої сьогодні День народження, але замість подарунків їй вручають фартух і відправляють на кухню замість Сюзетт. Сюзетта - кухарка, якої в цей вечір вдається непогано заробити, і в якої, між іншим, є вельми ревнивий чоловік-Джорж.

А, якщо серйозно, то найкраще в спектаклі - акторський ансамбль: Дмитро Лалєнков, Тамара Яценко, Марина Ягодкіна, Георгій Хостікоєв Христина Синельник та  Євгеній Паперний так легко і невимушено висвітлюють інтриги Камолетті, що бульварна комедія на очах у публіки перетворюється на веселу і по-справжньому смішну театральну гру.

Спектакльрозрахований на найширшу глядацьку аудиторію: кожній людині треба іноді посміятися.