У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ТЕАТР ТІНЕЙ - 3D SHOW

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

19 квітня, 19:00
Дніпро ПК Машинобудівників  
20 квітня, 19:20
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого  
21 квітня, 17:00
Київ Будинок офіцерів  
Про тур
Перший в світі - фантастичний, що вражає уяву 3D ТЕАТР ТІНЕЙ!
 
За 8 років роботи ТЕАТР ТІНЕЙ «VerbaShadowShow» представив Україну в 37 країнах світу! Він побував на гастролях в США, Китаї, Катарі, Азербайджані, Омані, Туреччині, Болгарії, Вірменії , Індії, Ірландії, ОАЕ, Монако, Лівані, Молдові, Саудівської Аравії, Німеччини, Ізраїлі, Румунії, Німеччини, Франції, Польщі та інших країнах ... і ось тепер прийшла пора прем'єри і в Україні !!!
 
За роки виступів Театру Тіней «VerbaShadowShow» знайшов визнання і любов до своєї творчості у дітей і дорослих, що в свою чергу призвело до створення унікальних проектів фемілі-шоу: "ShadowHollywood", "KingdomofShadows" і "ShadowSpace». Це три повнометражних тіньових шоу, коли гра світла і тіні занурює глядача у дивовижний світ прекрасних сюжетів, де дорослі із захопленням спостерігають за магією тіней, а діти дивляться казки, затамувавши подих.
 
У 2018 році завдяки досвіду і бажанням розкривати свій творчий потенціал, йти в ногу з часом, було прийнято рішення відкрити новий жанр - 3D ТЕАТР ТІНЕЙ. З цією метою була створена постановка «Легенди льоду і полум'я» (сюжет гучного і самого популярного серіалу 2018 року - Ігри Престолів). Режисером нової постановки став відомий в Україні та за її межами постановник Володимир Марін. Його роботи глядачі могли бачити на таких телевізійних талант-шоу як «America`s Got Talent», «Україна Має Талант», «Х - Фактор» та інших.
 
На сьогоднішній день за допомогою візуальної форми мистецтва 3D ТЕАТР ТІНЕЙ «VerbaShadowShow» прагне долати мовні, вікові та культурні кордони, об'єднуючи широку глядацьку аудиторію по всьому світу.