У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

VIP Тернопіль «Glory to Ukraine»

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

13 квітня, 19:00
Харків ККЗ "Україна"  
26 квітня, 19:00
Житомир Житомирський театр ім. І. Кочерги  
27 квітня, 19:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів"  
30 січня, 18:00
Гадяч ККЗ «Дружба»  
31 січня, 18:00
Миргород Миргородський МБК  
1 лютого, 18:00
Кобеляки ЦКД  
2 лютого, 18:00
Кременчук МПК  
3 лютого, 17:00
Чорнобай Будинок культури  
4 лютого, 17:00
Звенигородка Центр культури і дозвілля  
26 лютого, 18:00
Жашків Міський будинок культури  
27 лютого, 18:00
Тальне КЗ "Тальнівський будинок культури"  
28 лютого, 18:00
Немирів Центр культури і дозвілля  
1 квітня, 19:00
Львів Концерт-арена Malevich  
2 квітня, 19:00
Івано-Франківськ Ресторан «Зосина воля»  
3 квітня, 19:00
Вінниця Mont Blanc  
4 квітня, 19:00
Житомир Житомирський обласний телецентр  
5 квітня, 18:00
Бориспіль Центр культури і мистецтв  
6 квітня, 19:00
Чернігів Міський Палац Культури  
Про тур
Неодноразові переможці шоу «Розсміши коміка» та призери «Ліги сміху, одна з найкращих гумористичних команд України» - VIP Тернопіль у рамках благодійного туру Україною на підтримку ЗСУ приїдуть до Львову 1 квітня з концертною програмою “Glory to Ukraine”. Друзі, готові разом із  VIP Тернопіль посміятись досхочу, підняти настрій і долучитись до збору коштів на підтримку ЗСУ?
 
На вас чекає незабутня зустріч з улюбленими героями скетчкому «Країна У» та сіткому «Одного разу під Полтавою», серіалу «Готель Галіція» і чимало екслюзивчиків. Під час кожного їхнього виступу амплітуда жартів і дотепів зашкалює, а зал вибухає оваціями й хвилями вірусного сміху, який неможливо стримати чи зупинити. 
 
Чого варті лише комічні історії про політиків, смішні сцени про взаємини Таньки та Володьки, а також про справжній український дзен: смерть Путлера, ганебну втечу русні з нашої землі й червону площу в вогні?! Зустрічайте Таньку, Володьку і весь акторський склад  улюбленої гумористичної команди у Вашому місті!
 
Вони стовідсотково вміють підняти настрій навіть тоді, коли буває зовсім не до сміху… Від початку повномасштабного вторгнення VIP Тернопіль працює не лише на культурному, а й волонтерському фронті. За допомогою зборів у соціальних мережах, благодійних концертів, аукціонів і розіграшів гумористам вдалось зібрати для потреб ЗСУ понад 21 мільйон гривень.
 
За ці кошти вони купили позашляховики, бронежилети, тепловізори, дрони, амуніцію та інше. Здійснюючи свою культурну й волонтерську місію, благодійними концертами й доброчинними ініціативами команда має намір і надалі допомагати закривати першочергові запити від військових на передовій, аби разом наближувати нашу спільну перемогу.
 
Задонатимо разом на потреби ЗСУ!