У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

АССІЯ АХАТ

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

14 березня, 19:00
Запоріжжя Обласна Філармонія / Концертний зал ім. Глінки  
15 березня, 20:00
Харків ККЗ "Україна"  
21 березня, 19:00
Одеса Одеська обласна філармонія  
25 березня, 19:00
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка  
28 березня, 19:00
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого  
29 березня, 19:00
Черкаси Палац культури "Дружба народів"  
17 квітня, 19:00
Одеса Одеська обласна філармонія  
Про тур
За підтримки національного американського телебачення - PBS America Ассія Ахат (Assia Ahhatt) оголосила про всеукраїнський тур з новою неймовірною програмою «LOVE IS"!
 
Відома скрипалька Ассія Ахат, яка вже багато років задає тон у світовій музиці, виконає улюблені всіма світові хіти, починаючи з 60-х років і до сьогоднішнього часу. Знакові мелодії у вишуканому виконанні Асії  та  кращих музикантів, надовго запам'ятаються всім причетним до цієї яскравої музичній події. А віртуозна гра скрипальки в неймовірних костюмах у супроводі бенду, беквокалу, оркестрової групи, неповторного балету, здивує найвибагливішого глядача.
 
Підготовка до шоу для українського глядача зайняла кілька місяців і здійснювалася за підтримки кращих музикантів і продюсерів двох континентів! Київський концерт шоу «LOVE IS" було презентовано Ассією в Національній Опері України і транслюватиметься на каналі PBS America вже навесні цього року.
 
Репертуар Ассії Ахат для українського туру 2019 року складатимуть нові 14 композицій з американської програми, які будуть вперше виконані та композицій, які увійшли до альбому ALL-IN.  Продюсером альбому ALL-IN є 16- разовий володар Греммі, Умберто Гатіка, що працює з Селін Діон, Андреа Бочеллі, Мерайя Кері та іншими відомими артистами.
 
Ассія Ахат відома дуетами з такими великими артистами, як Курт Елінг, Кріс Ботте, Ерік Серра, Вадим Рєпін, П'єр Бланшар, Жан Люк Понті ... Виступала в легендарному американському джазовому клубі "Blue Note". Її пісня "If only tonight" вперше в історії українського шоу-бізнесу займала перші місця в американських білборди. А пісня "Fiesta In Sun Juan",  у виконанні з латинським репером Wisin, увійшла в латинський Billboard National Dance Club Chart. Композиції Ахат не раз займали лідируючі позиції в Биллборд чартах.
 
 
ВІРТУОЗНЕ  ЗВУЧАННЯ КОРОЛЕВИ МУЗИКИ-СКРИПКИ!
НОВЕ ЗВУЧАННЯ  ЛЕГЕНДАРНИХ СВІТОВИХ ХІТІВ!  НЕЙМОВІРНИЙ БЕНД, БЕКВОКАЛІСТИ, ЯСКРАВІ КОСТЮМИ, ОРКЕСТРОВОЇ ГРУПИ ТА ВИШУКАНИЙ БАЛЕТ!
 
   Шанувальники якісної музики будуть приголомшені новим звучанням безсмертних хітів і шоу світового масштабу! Не пропустіть цю    яскраву можливість, купуйте кращі квитки заздалегідь!