Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Борис Гребенщиков і гурт "Акваріум"

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

13 листопада, 19:00
Одеса Одеська обласна філармонія  
15 листопада, 20:00
Харків ККЗ "Україна"  
17 листопада, 19:00
Дніпро Дніпропетровський академічний театр опери та балету  
19 листопада, 19:00
Київ МЦКІ (Жовтневий Палац)  
17 червня, 19:00
Дніпро Літній зал, парк Шевченка  
19 червня, 19:00
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого  
Про тур

Унікальна музика групи «Акваріум» не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-ролі і філософському регі. І що зачудовує- ані група, ані її засновник БГ не стали ретро-гуртом, незважаючи на тривалий творчий шлях. Їх музика метка і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, відшукуючи нові нотки і чіпляючи струни душі як відданих фанів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-рол.

Нова програма БГ і групи «Акваріум» називається «Двері Трави».
Це на честь однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-річчя, знайшлося справдешнє та істинне звучання.
 
«Ця пісня для мене визначальна, бо це перша моя пісня, котра мені по-справжньому сподобалася — вона була якоюсь не „самодіяльною“, а"справжньою». А писав я її, перебуваючи в дивовижному світі: я сидів рано вранці на лісовій галявині в Мюллюпельто, читав свіженький «Сильмарилліон» Толкіна, і все, що я бачив навколо, належало одночасно двом світам. Тому що карельські ліси були прямим продовженням лісів Белеріанда,«- розповів Борис Гребенщиков про пісню» Двері Трави»(2017).
 
БГ і група «Акваріум» — як і раніше АКТУАЛЬНА і НЕЗРІВНЯННА!
Представники чи не останнього покоління рокерів, які «любов римували без лайки», чия музика і вірші сповнені глибоким і справжнім змістом, продовжують грати — і на Світових Сценах і спонтанно на площах і вулицях міст. А все тому, що їх творчість — це не стільки сценічне мистецтво, скільки щира, чесна, вічна музика і вірші про життя у стилі рок-н-рол.
 
На концерті «Двері Трави» на вас чекає:
 
Оновлений склад.
Розширена програма з легендарних і абсолютно нових пісень.
Тривалість концерту — 2,5-3 години.
Та багато іншого.