Гурт ФРІСТАЙЛ та Гурт ДІТИ ФРІСТАЙЛУ

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

8 березня, 18:00
Полтава ЦКД Полтавської міської територіальної громади (МБК)  
1 вересня, 18:00
Козельщина Будинок культури  
6 жовтня, 18:00
Лубни Кінотеатр «Київська Русь»  
24 жовтня, 19:00
Одеса Одеська обласна філармонія  
26 жовтня, 19:00
Васильків Васильківський будинок культури  
8 березня, 19:00
Бердичів Міський Палац культури ім. Олексія Шабельника  
9 березня, 17:00
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)  
Про тур

КОНЦЕРТНИЙ ТУР ВІДОМИХ УКРАЇНСЬКИХ МУЗИЧНИХ ГУРТІВ «ФРІСТАЙЛ» І «ДІТИ ФРІСТАЙЛА» МІСТАМИ І МІСТЕЧКАМИ УКРАЇНИ. В нинішніх досить непростих умовах, коли країна потерпає від агресіі, легендарні артисти вирішили підтримати дух своїх земляків, підтримати своїх захисників — бійців Збройних Сил України, на адресу яких буде спрямована частина виручених коштів.

На вас чекатимуть ваші улюблені «фрістайлівці» Сергій Кузнєцов, Сергій Ганжа, Юрій Зірка, Юрій Савченко, чарівна Ната Нєдіна, а також молоді і амбітні, не менш улюблені «Діти Фрістайла» Денис Супруненко, Ігор Лаврик, Анатолій Супруненко і Анатолій Караман. Отже, подаруйте собі хвилину радості в наш сумний час, приходьте на концерт!

Програма обох колективів була значно перероблена — більшість пісень перекладено українською мовою, отже, на вас чекають дійсно прем'єри і водночас ваші улюблені пісні у новому вигляді. Створені нові актуальні хіти, з якими прихильники цих гуртів вже мали змогу ознайомитись в інтернеті — «Цвіте калина», «Не кохана я», «Мамо, я його люблю», «Пацан сказав — пацан зробив», «Чорнобаївка», «Горить москва», «Ревную», «Обійму-поцілую» та інші.

Не випадково об'єднана програма двох колективів називається «Україна-ненька» — саме ця пісня, створена свого часу легендарною солісткою «Фрістайла» Ніною Кірсо, яка, на жаль, нещодавно закінчила свій земний шлях, стала своєрідним девізом артистів, високо оціненим прихильниками.

І, звичайно ж, чудові пісні засновника обох гуртів композитора і продюсера Анатолія Розанова, одна з яких, як і тридцять років тому, називається «Завтра» — бо ми всі віримо, що нашу Україну чекає чудове, щасливе і мирне завтра! Україна обов'язково переможе і буде вільною!