ГЛІБ САМОЙЛОВ & The MATRIXX

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

16 грудня, 19:00
Дніпро Тайм Аут  
17 грудня, 19:00
Харків ККЗ "Україна"  
19 грудня, 18:00
Одеса клуб Palladium  
25 травня, 19:00
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого  
26 травня, 19:00
Дніпро ПК "Шинник"  
Про тур
Засиділися на карантині?
 
Рік 10-річчя The MATRIXX триває! У 2020-му COVID-19 неабияк зіпсував нам плани щодо святкування ювілею групи. А це значить, пора надолужувати згаяне і продовжити відзначати день народження «Матрицы»! 22 травня 2021 року Гліб Самойлов та група The MATRIXX порадують мешканців Харкова грандіозним шоу, приуроченим до ювілею групи!
 
Кожен концерт «Матрицы»по-своєму неповторний і унікальний, але 22 травня 2021 року в Палаці Студентів «НПУ» публіку чекає справді незабутнє, потужне і видовищне шоу від The MATRIXX повним складом! Музиканти обіцяють яскраве звукове та світлове шоу, а значить буде епатажно, голосно, зухвало і гаряче! На концерті неодмінно прозвучать усі найпотужніші і очікувані хіти групи The MATRIXX, а також мега-хіти групи «Агата Крісті».
Днем народження The MATRIXX вважається 12 березня 2010 року, колектив можна сміливо назвати супергрупою! У ньому зібралися легендарні особистості, вже давно зарекомендували себе в інших проектах.
 
Чи варто говорити багато слів про те, хто такий Гліб Самойлов? Це жива РОК - ЛЕГЕНДА! Учасник і основний автор групи «Агата Крісті», засновник і беззмінний лідер групи The MATRIXX. На його піснях виросло кілька поколінь слухачів.
 
Не менш легендарна особистість - Дмитро Snake Хакимов: продюсер, автор пісень, художник, барабанщик і директор груп The MATRIXX, «МЕD DОГ», «НАИВ» і «Янг Ганз», колишній учасник колективів «Агата Кристи», «Блондинка Ксю».
Гітарист The MATRIXX Валерій Аркадин також відомий широкій публіці як учасник групи «НАИВ» і рок-мюзиклу TODD.
У березні 2015 року до групи приєдналася Станіслава Матвєєва (ex-учасниця групи «##### (5diez)»), яка виконує на концертах клавішні, басові і вокальні партії.

Отже, 22 травня 2021 року Палац Студентів «НПУ», концерт Гліба Самойлова і групи The MATRIXX!
День народження улюбленої групи!
Поспішайте! У зв'язку з вимогами МОЗ кількість місць обмежена! А ми дотримуємося всіх санітарні правила!
БУДЕ ПО-СПРАВЖНЬОМУ!
Питання? Відповідь!
+