У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

GREEN GREY

Період туру: 8 грудня - 10 грудня

Дати туру цього виконавця:

8 грудня, 18:00
Дніпро ПК Машинобудівників ціна: від 310 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 480
9 грудня, 18:00
Кривий Ріг Палац молоді і студентів КТУ ціна: від 250 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 565
10 грудня, 18:00
Харків Шоу-ресторан «AltBier» ціна: від 400 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 184
30 листопада, 19:00
Львів Концерт-арена Malevich  
6 грудня, 19:00
Одеса Одеська обласна філармонія  
Про тур

На тривалий час, рок-гурт Green Grey поставив на паузу свою діяльність у музичному просторі України. Цей час був важливим для пошуку нових сенсів, у якому хлопці віднайшли свій рок. Саме тому, зараз гурт «Green Grey» вирушає у всеукраїнський тур під гаслом «Як ти, друже?».

Це не просто спосіб висловити тривалий сум гурту за своїми фанами, а і намір познайомити їх з новими сенсами тепер вже україномовних треків. Новий сингл «Друже» —- вшановує пам’ять героя України і друга гурту Green Grey, який вивозив людей з Бучі. Але в один із таких волонтерських заїздів, ворог обірвав його життя. Ця пісня про людину, яка принесла себе в жертву заради інших.

Це приклад великої любові до ближніх, яку гурт береться нести як місію і данину пошани всім загиблим українцям від російської агресії. Розуміючи важливість допомоги близьким, гурт організовує збір для військових, бо турбота про тих, хто нас захищає — це наш спільний обов’язок.

Приходьте на концерт «Green Grey» у вашому місті в рамках всеукраїнського туру «Як ти, друже?» та отримайте свою довгоочікувану порцію відбірного українського року!