Концерт «Sinatra Christmas». Петро Ільницький та джазовий квартет Impressions

Тур закінчений

Дати туру цього виконавця:

11 грудня, 19:00
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)  
20 грудня, 19:00
Чернівці Чернівецька обласна філармонія ім. Гнатюка  
26 грудня, 19:00
Львів Львівський оперний театр  
Про тур
Нове ексклюзивне шоу Павла Ільницького «Sinatra Christmas»! Чи слухали ви музику Френка Сінатри? Звісно, що так! Особливо напередодні новорічних і різдвяних свят ми часто чуємо його популярні пісні, зокрема, "Let It Snow", "Jingle Bells", "White Christmas" та інші. Протягом концерту відбудеться збір коштів на Збройні Сили України, а також благодійний аукціон!
 
Концерт "Павло Ільницький: SINATRA CHRISTMAS" - чудова нагода насолодитися різдвяними композиціями у виконанні Павла Ільницького, у супроводі джазового квінтету “Impressions”. У репертуарі цього музичного проєкту – найвідоміші американські джазові стандарти українською та англійською мовами в авторських аранжуваннях талановитих музикантів.
 
  • Труба - Денніс Аду;
  • Контрабас - Микола Кістеньов;
  • Фортепіано - Олександр Малишев;
  • Ударні - Ярослав Борис.
 
Для вас звучатимуть:  "Let It Snow", "Jingle Bells", "White Christmas", "Santa Claus Is Coming To Town", "Silent Night, Holy Night", "Magic Moments" та інші композиції. «Український Френк Сінатра» – так неформально називають Павла Ільницького, – одного з найвідоміших джазових співаків України. Вокальні навички здовував у зірки Бродвею - Річарда Берклі.
 
Тривалий час проживав у Англії та Німеччині. У цей непростий для всіх українців час ми не залишається осторонь. Своєю творчістю ми хочемо підтримати культурний та музичний фронт України. У темні часи культура є світлом надії, особливо для тих людей, які зазнали жахіття війни.