Заходи, які відбудуться під час війни
Київ
-
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)20 березня, 19:00
-
Київ Київський будинок Архітектора22 березня, 18:00
-
Київ Київська Мала Опера23 березня, 13:00
-
Київ Київська Мала Опера23 березня, 15:00
-
Київ Київська Мала Опера23 березня, 18:00
-
Київ Будинок Кіно. Червоний зал23 березня, 18:00
-
Київ Signal Event Hall23 березня, 18:00
-
Київ Продюсерський центр Ізмайлової Марини24 березня, 11:00
-
Київ Продюсерський центр Ізмайлової Марини24 березня, 13:00
-
Київ Київський будинок Архітектора25 березня, 18:00
-
Київ Театр "Особистості" (Центральний будинок художника)26 березня, 18:00
-
Київ Київський будинок АрхітектораПЕРЕНЕСЕНОз 12.01.24 на 29.03.2429 березня, 18:00
-
Київ Європейський Культурний Центр "Краків"29 березня, 19:00
-
Київ Сцена 629 березня, 19:00
-
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)30 березня, 11:00
-
Київ Київська Мала Опера30 березня, 13:00
-
Київ Київська Мала Опера30 березня, 15:00
-
Київ Київська Мала ОпераВсі квиткипродано30 березня, 18:00
-
Київ Будинок офіцерів30 березня, 18:00
-
Київ Будинок офіцерів31 березня, 12:00
-
Київ Київський будинок Архітектора31 березня, 18:00
-
Київ Будинок офіцерів1 квітня, 18:00
-
Київ Будинок Кіно. Червоний зал7 квітня, 18:00
-
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)8 квітня, 19:00
-
Київ Європейський Культурний Центр "Краків"10 квітня, 19:00
-
Київ Культурний центр Freedom Hall12 квітня, 19:00
-
Київ Театр "Особистості" (Центральний будинок художника)12 квітня, 19:00
-
Київ Культурний центр Freedom Hall13 квітня, 17:00
-
Київ НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія)13 квітня, 18:00
-
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)13 квітня, 18:00
-
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)14 квітня, 17:00
-
Київ Театр "Особистості" (Центральний будинок художника)17 квітня, 18:00
-
Київ НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія)18 квітня, 19:00
-
Київ Будинок офіцерів19 квітня, 18:00
-
Київ Культурний центр Freedom Hall19 квітня, 18:00
-
Київ НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія)20 квітня, 16:00
-
Київ Будинок Кіно. Червоний зал20 квітня, 18:00
-
Київ НМАУ им. П. Чайковского (Консерваторія)20 квітня, 18:30
-
Київ Культурний центр Freedom Hall23 квітня, 19:00
-
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)26 квітня, 19:00
-
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)28 квітня, 17:00
-
Київ Театр ім. Лесі Українки1 травня, 19:00
-
Київ клуб Atlas10 травня, 18:30
-
Київ Культурний центр Freedom Hall10 травня, 19:00
-
Київ клуб Atlas25 травня, 18:30
-
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)ПЕРЕНЕСЕНОз 27.05.22 на 25.05.2425 травня, 19:00
-
Київ Культурний центр Freedom Hall26 травня, 18:00
-
Київ Національний палац мистецтв "Україна"1 червня, 18:00
-
Київ НСК "Олімпійський"ПЕРЕНЕСЕНОз 25.06.22 на 24.08.2424 серпня, 20:00
-
Київ НСК "Олімпійський"ПЕРЕНЕСЕНОз 24.08.22 на 24.08.2424 серпня, 20:00
-
Київ МЦКМ (Жовтневий Палац)31 жовтня, 19:00
Харків
-
Харків Арт-Сховище Культура20 березня, 18:00
-
Харків ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТРПЕРЕНЕСЕНОз 18.03.22 на 20.03.2420 березня, 18:00
-
Харків Харківський дельфінарій "NEMO"20 березня, 18:00
-
Харків Харківський дельфінарій "NEMO"21 березня, 10:00
-
Харків Арт-Сховище КультураВсі квиткипродано21 березня, 17:00
-
Харків Харківський дельфінарій "NEMO"22 березня, 15:00
-
Харків Арт-Сховище Культура22 березня, 17:00
-
Харків Art-Area ДКВсі квиткипродано22 березня, 18:00
-
Харків Нехай Так BARВсі квиткипродано22 березня, 18:30
-
Харків Pan Pub ua22 березня, 19:00
-
Харків Харківський дельфінарій "NEMO"23 березня, 15:00
-
Харків Art-Area ДК23 березня, 16:00
-
Харків Арт-Сховище КультураВсі квиткипродано23 березня, 17:00
-
Харків Secret Place23 березня, 17:00
-
Харків Харківський дельфінарій "NEMO"23 березня, 18:00
-
Харків ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТРПЕРЕНЕСЕНОз 21.10.23 на 23.03.2423 березня, 18:00
-
Харків Нехай Так BAR23 березня, 19:00
-
Харків Харківський дельфінарій "NEMO"24 березня, 10:00
-
Харків Харківський дельфінарій "NEMO"24 березня, 12:00
-
Харків Art-Area ДК24 березня, 12:00
-
Харків Art-Area ДК24 березня, 14:00
-
Харків Secret Place24 березня, 16:00
-
Харків Шоу-ресторан «AltBier»ПЕРЕНЕСЕНОз 27.12.23 на 24.03.2424 березня, 18:00
-
Харків FAT GOOSE PUB24 березня, 18:00
-
Харків Art-Area ДК24 березня, 18:00
-
Харків resto&music hall PROBKA24 березня, 19:00
-
Харків Харківський дельфінарій "NEMO"26 березня, 12:00
-
Харків Харківський дельфінарій "NEMO"26 березня, 15:00
-
Харків Арт-Сховище Культура27 березня, 17:00
-
Харків Арт-Сховище Культура27 березня, 19:00
-
Харків Харківський дельфінарій "NEMO"28 березня, 12:00
-
Харків Арт-Сховище Культура28 березня, 17:00
-
Харків Харківський дельфінарій "NEMO"29 березня, 12:00
-
Харків Арт-Сховище Культура29 березня, 17:00
-
Харків Fabrika.spaceПЕРЕНЕСЕНОНа інший майданчик29 березня, 18:00
-
Харків Шоу-ресторан «AltBier»ПЕРЕНЕСЕНОз 22.12.23 на 29.03.2429 березня, 18:00
-
Харків Арт-Сховище Культура30 березня, 14:00
-
Харків ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТРПЕРЕНЕСЕНОз 10.12.23 на 30.03.2430 березня, 15:00
-
Харків Secret Place30 березня, 17:00
-
Харків Арт-Сховище Культура30 березня, 17:00
-
Харків Харківський дельфінарій "NEMO"30 березня, 18:00
-
Харків ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТРПЕРЕНЕСЕНОз 10.12.23 на 30.03.2430 березня, 18:00
-
Харків Secret Place31 березня, 11:00
-
Харків Харківський дельфінарій "NEMO"31 березня, 15:00
-
Харків FAT GOOSE PUB31 березня, 17:00
-
Харків EVOhub31 березня, 18:00
-
Харків resto&music hall PROBKA31 березня, 19:00
-
Харків Арт-Сховище Культура3 квітня, 18:00
-
Харків Арт-Сховище Культура4 квітня, 18:00
-
Харків FAT GOOSE PUB4 квітня, 18:30
-
Харків Арт-Сховище Культура5 квітня, 17:00
-
Харків ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТРПЕРЕНЕСЕНОна 05.04.245 квітня, 18:00
-
Харків Харківська філармонія. (Органна зала)ПЕРЕНЕСЕНОз 22.09.23 на 05.04.245 квітня, 18:00
-
Харків Bar-restaurant "Taco Loco"7 квітня, 16:00
-
Харків Арт-Сховище Культура7 квітня, 17:00
-
Харків Харківська філармонія. (Органна зала)ПЕРЕНЕСЕНОз 01.09.23 на 07.04.247 квітня, 18:00
-
Харків Шоу-ресторан «AltBier»ПЕРЕНЕСЕНОз 17.10.23 на 09.04.249 квітня, 18:00
-
Харків Арт-Сховище Культура10 квітня, 18:00
-
Харків Арт-Сховище Культура11 квітня, 17:00
-
Харків Арт-Сховище Культура12 квітня, 17:00
-
Харків EVOhub14 квітня, 17:00
-
Харків Арт-Сховище Культура14 квітня, 17:00
-
Харків Арт-Сховище Культура18 квітня, 17:00
-
Харків Шоу-ресторан «AltBier»18 квітня, 19:00
-
Харків Арт-Сховище Культура19 квітня, 17:00
-
Харків FAT GOOSE PUB20 квітня, 12:00
-
Харків Арт-Сховище Культура23 квітня, 17:00
-
Харків Арт-Сховище Культура25 квітня, 17:00
-
Харків ARIZONA place25 квітня, 18:00
-
Харків Нехай Так BAR27 квітня, 19:00
-
Харків ЕКЦ "БЕЙТ ДАН"28 квітня, 17:00
-
Харків Bar-restaurant "Taco Loco"5 травня, 16:00
-
Харків Fabrika.spaceПЕРЕНЕСЕНОз 29.09.23 на 07.06.247 червня, 18:00
-
Харків ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТРПЕРЕНЕСЕНОз 30.09.23 на 08.06.248 червня, 18:00
-
Харків Стадіон "Металіст"ПЕРЕНЕСЕНОз 18.06.22 на 15.06.2415 червня, 20:00
Дніпро
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії19 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка20 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка21 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії21 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана21 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр22 березня, 18:00
-
Дніпро ПК "Шинник"22 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету22 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії22 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана22 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр23 березня, 11:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії23 березня, 11:00
-
Дніпро Дніпровський міський театр ляльок23 березня, 12:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр23 березня, 13:30
-
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана23 березня, 16:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії23 березня, 16:00
-
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка23 березня, 16:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр23 березня, 17:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету23 березня, 17:00
-
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана23 березня, 18:00
-
Дніпро First Wave Pizza Bar23 березня, 18:30
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр24 березня, 11:00
-
Дніпро Дніпровський міський театр ляльок24 березня, 12:00
-
Дніпро Дніпровський цирк24 березня, 12:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр24 березня, 13:00
-
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана24 березня, 16:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії24 березня, 16:00
-
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка24 березня, 16:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр24 березня, 17:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету24 березня, 17:00
-
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана24 березня, 18:00
-
Дніпро Кав'ярня та арт-простір «Floyd»24 березня, 18:30
-
Дніпро Телетеатр25 березня, 11:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедіїПЕРЕНЕСЕНОз 23.10.23 на 25.03.2425 березня, 18:00
-
Дніпро Будинок Архитектора26 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії26 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка27 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету27 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії27 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії28 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка28 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету28 березня, 18:00
-
Дніпро ПК МашинобудівниківПЕРЕНЕСЕНОз 21.12.23 на 28.03.2428 березня, 19:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету29 березня, 18:00
-
Дніпро ПК Машинобудівників29 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії29 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр29 березня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана29 березня, 18:30
-
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.ШевченкаВсі квиткипродано29 березня, 19:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр30 березня, 11:00
-
Дніпро Дніпровський міський театр ляльок30 березня, 12:00
-
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка30 березня, 16:00
-
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.ШевченкаПодіяСКАСОВАНА30 березня, 16:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету30 березня, 16:30
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр30 березня, 17:00
-
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана30 березня, 18:00
-
Дніпро Poplavok Music Hall30 березня, 18:00
-
Дніпро Бізнес-центр Fabrika30 березня, 18:30
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету30 березня, 19:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр31 березня, 11:00
-
Дніпро Дніпровський цирк31 березня, 12:00
-
Дніпро Дніпровський міський театр ляльок31 березня, 12:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр31 березня, 13:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії31 березня, 16:00
-
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка31 березня, 16:00
-
Дніпро Дніпровський будинок мистецтв31 березня, 16:00
-
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана31 березня, 16:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр31 березня, 17:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету31 березня, 17:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії1 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка3 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії3 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана5 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр5 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балетуВсі квиткипродано5 квітня, 19:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр6 квітня, 11:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету6 квітня, 17:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр6 квітня, 17:00
-
Дніпро ПК Машинобудівників6 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр7 квітня, 11:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр7 квітня, 13:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр7 квітня, 17:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету7 квітня, 17:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії8 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана8 квітня, 19:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії9 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка11 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр12 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету12 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії12 квітня, 18:00
-
Дніпро ДК "Енергетик"12 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр13 квітня, 11:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр13 квітня, 13:30
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії13 квітня, 16:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр13 квітня, 17:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету13 квітня, 17:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр14 квітня, 11:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр14 квітня, 13:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету14 квітня, 16:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр14 квітня, 17:00
-
Дніпро ПК "Шинник"14 квітня, 17:00
-
Дніпро Grand Hall,Менора14 квітня, 18:00
-
Дніпро ПК Машинобудівників14 квітня, 18:00
-
Дніпро БЦ Менора, зал "Синай"14 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії17 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка17 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету18 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії18 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр19 квітня, 18:00
-
Дніпро ПК Машинобудівників19 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету19 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії19 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр20 квітня, 11:00
-
Дніпро Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка20 квітня, 17:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету20 квітня, 17:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр20 квітня, 17:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр21 квітня, 11:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр21 квітня, 13:00
-
Дніпро БЦ Менора, зал "Синай"21 квітня, 15:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії21 квітня, 16:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету21 квітня, 17:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр21 квітня, 17:00
-
Дніпро Poplavok Music Hall21 квітня, 18:30
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії22 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії23 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана23 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету23 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету24 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії24 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії25 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету25 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр26 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії26 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр27 квітня, 11:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії27 квітня, 16:00
-
Дніпро ПК Машинобудівників27 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр28 квітня, 11:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр28 квітня, 13:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії28 квітня, 16:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету28 квітня, 17:00
-
Дніпро Дніпропетровський академічний молодіжний театр28 квітня, 17:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр драми та комедії30 квітня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету30 квітня, 18:30
-
Дніпро Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана4 травня, 16:00
-
Дніпро Poplavok Music Hall11 травня, 18:30
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету24 травня, 18:00
-
Дніпро Дніпровський академічний театр опери та балету2 червня, 18:00
-
Дніпро "ДНІПРО-АРЕНА"ПЕРЕНЕСЕНОз 11.06.22 на 08.06.248 червня, 20:00
-
Дніпро Secret place1 січня, 00:00
Полтава
-
Полтава Концертний зал Полтавського симфонічного оркестру19 березня, 18:00
-
Полтава Концертний зал Полтавського симфонічного оркестру20 березня, 18:00
-
Полтава Полтавська обласна філармонія20 березня, 18:00
-
Полтава Палац дозвілля "Листопад"Всі квиткипродано20 березня, 18:00
-
Полтава ЦКД Полтавської міської територіальної громади (МБК)21 березня, 18:00
-
Полтава Театр ім. Гоголя21 березня, 18:00
-
Полтава Полтавська обласна філармонія22 березня, 18:00
-
-20%на другийПолтава Полтавська обласна філармонія23 березня, 12:00
-
Полтава Театр ім. Гоголя23 березня, 18:00
-
Полтава Театр ім. Гоголя24 березня, 12:00
-
Полтава Полтавська обласна філармонія24 березня, 17:00
-
Полтава Палац дозвілля "Листопад"24 березня, 18:00
-
Полтава ЦКД Полтавської міської територіальної громади (МБК)24 березня, 18:00
-
Полтава Concert hall «Villa Крокодила»24 березня, 18:00
-
Полтава Полтавська обласна філармонія26 березня, 18:00
-
Полтава Театр ім. Гоголя27 березня, 18:00
-
Полтава Театр ім. Гоголя28 березня, 18:00
-
Полтава Палац дозвілля "Листопад"28 березня, 18:00
-
Полтава Полтавська обласна філармонія28 березня, 18:00
-
Полтава Полтавська обласна філармоніяПЕРЕНЕСЕНОз 29.02.24 на 29.03.2429 березня, 18:00
-
Полтава Театр ім. Гоголя29 березня, 18:00
-
Полтава Театр ім. Гоголя30 березня, 17:00
-
Полтава Палац дозвілля "Листопад"ПЕРЕНЕСЕНОз 23.12.23 на 30.03.2430 березня, 18:00
-
Полтава Палац дозвілля "Листопад"31 березня, 16:30
-
Полтава Театр ім. Гоголя31 березня, 17:00
-
Полтава Полтавська обласна філармонія31 березня, 18:00
-
Полтава Палац дозвілля "Листопад"31 березня, 19:00
-
Полтава Театр ім. Гоголя2 квітня, 18:00
-
Полтава Театр ім. Гоголя3 квітня, 18:00
-
Полтава Палац дозвілля "Листопад"3 квітня, 19:00
-
Полтава Палац дозвілля "Листопад"4 квітня, 19:00
-
Полтава ЦКД Полтавської міської територіальної громади (МБК)5 квітня, 18:00
-
Полтава Палац дозвілля "Листопад"5 квітня, 18:00
-
Полтава Театр ім. Гоголя5 квітня, 18:00
-
Полтава Полтавська обласна філармонія6 квітня, 18:00
-
Полтава Concert hall «Villa Крокодила»7 квітня, 18:00
-
Полтава Concert hall «Villa Крокодила»9 квітня, 18:00
-
Полтава ЦКД Полтавської міської територіальної громади (МБК)12 квітня, 18:00
-
Полтава Полтавська обласна філармонія13 квітня, 18:00
-
Полтава Полтавська обласна філармонія14 квітня, 17:00
-
Полтава Театр ім. Гоголя18 квітня, 18:00
-
Полтава Concert hall «Villa Крокодила»18 квітня, 18:30
-
Полтава Полтавська обласна філармонія19 квітня, 18:00
-
Полтава Concert hall «Villa Крокодила»19 квітня, 19:00
-
Полтава Театр ім. Гоголя20 квітня, 17:00
-
Полтава Театр ім. Гоголя22 квітня, 18:00
-
Полтава Театр ім. Гоголя24 квітня, 18:00
-
Полтава Палац дозвілля "Листопад"24 квітня, 19:00
-
Полтава ЦКД Полтавської міської територіальної громади (МБК)27 квітня, 18:00
-
Полтава Ресторан-пивоварня "Августин"30 квітня, 19:00
Суми
-
Суми Сумська обласна філармонія21 березня, 17:00
-
Суми Сумська обласна філармонія23 березня, 16:00
-
Суми Сумська обласна філармонія24 березня, 16:00
-
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна24 березня, 18:00
-
Суми Сумська обласна філармонія27 березня, 17:00
-
Суми Сумська обласна філармонія28 березня, 17:00
-
Суми Сумська обласна філармонія29 березня, 17:00
-
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. ЩепкінаВсі квиткипродано1 квітня, 19:00
-
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна19 квітня, 18:00
-
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна22 квітня, 19:00
-
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна25 квітня, 18:30
-
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна26 квітня, 18:00
Одеса
-
Одеса Одеська обласна філармонія19 березня, 18:00
-
Одеса Одеський обласний академічний драматичний театр20 березня, 18:00
-
Одеса Одеський театр музичної комедії20 березня, 18:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету21 березня, 17:00
-
Одеса Одеський обласний академічний драматичний театр21 березня, 18:00
-
Одеса Одеський театр музичної комедії21 березня, 18:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету22 березня, 17:00
-
Одеса Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші22 березня, 17:00
-
Одеса Одеський обласний академічний драматичний театр22 березня, 18:00
-
Одеса Одеський театр музичної комедії22 березня, 18:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету23 березня, 11:00
-
Одеса Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші23 березня, 11:00
-
Одеса Одеський театр музичної комедії23 березня, 16:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету23 березня, 16:00
-
Одеса Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші23 березня, 17:00
-
Одеса Одеська обласна філармоніяПЕРЕНЕСЕНОз 03.03.24 на 23.03.2423 березня, 18:00
-
Одеса Одеський обласний академічний драматичний театр23 березня, 18:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету24 березня, 11:00
-
Одеса Одеський Державний Цирк24 березня, 16:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету24 березня, 16:00
-
Одеса Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші24 березня, 17:00
-
Одеса Одеський обласний академічний драматичний театр24 березня, 18:00
-
Одеса Одеський театр музичної комедіїПодіяСКАСОВАНА25 березня, 19:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету27 березня, 17:00
-
Одеса Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші28 березня, 17:00
-
Одеса Одеський обласний академічний драматичний театр28 березня, 18:00
-
Одеса Одеський театр юного глядача ім. Юрія Олеші29 березня, 17:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету29 березня, 17:00
-
Одеса Одеський театр музичної комедії29 березня, 18:00
-
Одеса Одеський обласний академічний драматичний театр29 березня, 18:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету30 березня, 12:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету30 березня, 16:00
-
Одеса Одеський театр музичної комедії30 березня, 16:00
-
Одеса Одеський обласний академічний драматичний театр30 березня, 18:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету31 березня, 16:00
-
Одеса Одеський театр музичної комедіїВсі квиткипродано31 березня, 16:00
-
Одеса Одеський обласний академічний драматичний театр31 березня, 18:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету3 квітня, 17:00
-
Одеса Одеський театр музичної комедії3 квітня, 19:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету4 квітня, 17:00
-
Одеса Одеський театр музичної комедії4 квітня, 18:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету5 квітня, 17:00
-
Одеса Одеський Державний Цирк6 квітня, 16:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету6 квітня, 16:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балетуПЕРЕНЕСЕНОз 16.03.24 на 07.04.247 квітня, 11:00
-
Одеса Євангельська Реформатська Пресвітеріанська Церква7 квітня, 16:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету7 квітня, 17:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету12 квітня, 17:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету13 квітня, 16:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету14 квітня, 12:00
-
Одеса Одеський Державний Цирк14 квітня, 16:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету14 квітня, 17:00
-
Одеса Одеський театр музичної комедії16 квітня, 18:00
-
Одеса Одеська обласна філармонія16 квітня, 19:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету19 квітня, 17:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету20 квітня, 16:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету21 квітня, 11:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету21 квітня, 16:00
-
Одеса Odessa Factory Group21 квітня, 18:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету23 квітня, 19:00
-
Одеса Одеський театр музичної комедії23 квітня, 19:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету24 квітня, 17:00
-
Одеса Будинок Клоунів24 квітня, 18:00
-
Одеса Одеський театр музичної комедії24 квітня, 18:00
-
Одеса Одеська обласна філармонія24 квітня, 18:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету25 квітня, 17:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету26 квітня, 17:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету27 квітня, 16:00
-
Одеса Одеський національний академічний театр опери та балету28 квітня, 16:00
-
Одеса Міжнародний культурний центр "Уніон"28 квітня, 19:00
-
Одеса Одеська обласна філармонія29 квітня, 18:30
-
Одеса Стадіон ЧорноморецьПЕРЕНЕСЕНОз 01.07.23 на 22.06.2422 червня, 20:00
-
Одеса Одеський театр музичної комедіїПЕРЕНЕСЕНОНа іншу дату24 серпня, 19:00
Черкаси
-
Черкаси Палац культури "Дружба народів"19 березня, 18:00
-
Черкаси Черкаська обласна філармонія20 березня, 18:00
-
Черкаси Черкаська обласна філармонія22 березня, 18:00
-
Черкаси Палац культури "Дружба народів"23 березня, 18:00
-
Черкаси Палац культури "Дружба народів"26 березня, 19:00
-
Черкаси Палац культури "Дружба народів"29 березня, 18:00
-
Черкаси Палац культури "Дружба народів"30 березня, 18:00
-
Черкаси Черкаська обласна філармоніяПодіяСКАСОВАНА31 березня, 17:00
-
Черкаси Палац культури "Дружба народів"2 квітня, 16:30
-
Черкаси Палац культури "Дружба народів"2 квітня, 19:00
-
Черкаси Палац культури "Дружба народів"4 квітня, 19:00
-
Черкаси Черкаська обласна філармонія5 квітня, 18:00
-
Черкаси Палац культури "Дружба народів"5 квітня, 18:00
-
Черкаси Палац культури "Дружба народів"Всі квиткипродано7 квітня, 19:00
-
Черкаси Черкаський театр ім. Шевченка12 квітня, 19:00
-
Черкаси Черкаський театр ім. Шевченка18 квітня, 18:00
-
Черкаси Палац культури "Дружба народів"21 квітня, 17:00
-
Черкаси Палац культури "Дружба народів"22 квітня, 18:00
-
Черкаси Палац культури "Дружба народів"24 квітня, 18:30
Олександрівка
-
Олександрівка Центр культури і дозвілля27 березня, 18:00
-
Олександрівка Центр культури і дозвілля20 квітня, 16:00
Богуслав
-
Богуслав Будинок культури27 березня, 18:00
Біла Церква
-
Біла Церква ПК «Росава»20 березня, 19:00
-
Біла Церква ПК «Росава»23 березня, 18:00
-
Біла Церква ПК «Росава»3 квітня, 19:00
-
Біла Церква ПК «Росава»13 квітня, 18:00
-
Біла Церква ПК «Росава»25 квітня, 18:00
-
Біла Церква ПК «Росава»ПЕРЕНЕСЕНОз 09.02.24 на 25.10.2425 жовтня, 19:00
Бориспіль
-
Бориспіль Центр культури і мистецтв5 квітня, 18:00
Березань
-
Березань Міський Будинок Культури29 березня, 18:00
Бровари
-
Бровари МКЦ Прометей31 березня, 18:00
-
Бровари ТРЦ «Термінал»5 квітня, 19:00
-
Бровари ТРЦ «Термінал»26 квітня, 18:30
Васильків
-
Васильків Васильківський будинок культури21 березня, 19:00
-
Васильків Васильківський будинок культури30 березня, 18:00
Верхньодніпровськ
-
Верхньодніпровськ Міський будинок культури2 квітня, 18:00
Вінниця
-
Вінниця Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського21 березня, 18:00
-
Вінниця Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського25 березня, 19:00
-
Вінниця Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського31 березня, 17:00
-
Вінниця Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського1 квітня, 19:00
-
Вінниця Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського3 квітня, 18:00
-
Вінниця Mont Blanc3 квітня, 19:00
-
Вінниця Вінницька обласна філармонія ім. Н.Д. Леонтовича6 квітня, 18:30
-
Вінниця Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського7 квітня, 18:00
-
Вінниця Docker Pub20 квітня, 18:30
-
Вінниця Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського23 квітня, 19:00
-
Вінниця Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського13 травня, 19:00
-
Вінниця Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського26 травня, 19:00
-
Вінниця Центральний міський стадіонПЕРЕНЕСЕНОз 04.06.22 на 01.06.241 червня, 20:00
-
Вінниця Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського17 червня, 20:00
-
Вінниця Академічний музично-драматичний театр ім. М. СадовськогоПЕРЕНЕСЕНОз 29.01.24 на 08.09.248 вересня, 19:00
Горішні Плавні
-
Горішні Плавні Палац Культури та Творчості23 березня, 17:00
-
Горішні Плавні Палац Культури та Творчості3 квітня, 18:00
Гайворон
-
Гайворон Центр культури і дозвілляВсі квиткипродано1 квітня, 18:00
-
Гайворон Центр культури і дозвілля19 квітня, 18:00
Гореничі
-
Гореничі Будинок культури7 квітня, 16:00
Гадяч
-
Гадяч ККЗ «Дружба»25 травня, 17:00
Житомир
-
Житомир Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера26 березня, 18:00
-
Житомир Житомирський театр ім. І. Кочерги31 березня, 11:30
-
Житомир Житомирський обласний телецентр4 квітня, 19:00
-
Житомир Житомирський театр ім. І. Кочерги7 квітня, 18:00
-
Житомир Концерт-хол «BIG ROOM»11 квітня, 18:30
-
Житомир Житомирський театр ім. І. Кочерги14 квітня, 19:00
Драбів
-
Драбів Центр культури і дозвілля3 квітня, 18:00
Жовті Води
-
Жовті Води Палац Культури28 березня, 18:00
Запоріжжя
-
Запоріжжя Обласна Філармонія / Концертний зал ім. ГлінкиПЕРЕНЕСЕНОз 02.12.23 на 19.03.2419 березня, 18:00
-
Запоріжжя ПК "Орбіта"25 березня, 18:30
Знам'янка
-
Знам'янка Міський Палац Культури31 березня, 17:00
-
Знам'янка Міський Палац Культури17 квітня, 18:00
Звенигородка
-
Звенигородка Центр культури і дозвілля5 квітня, 18:00
-
Звенигородка Центр культури і дозвілля20 квітня, 16:00
Івано-Франківськ
-
Івано-Франківськ Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка27 березня, 18:00
-
Івано-Франківськ ККЗ Арена-центр27 березня, 19:00
-
Івано-Франківськ Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка28 березня, 18:00
-
Івано-Франківськ ККЗ Арена-центрПЕРЕНЕСЕНОз 23.12.23 на 30.03.2430 березня, 19:00
-
Івано-Франківськ Ресторан «Зосина воля»2 квітня, 19:00
-
Івано-Франківськ Ресторан «Зосина воля»4 квітня, 18:30
-
Івано-Франківськ обласна філармонія9 квітня, 19:00
-
Івано-Франківськ ККЗ Арена-центр10 квітня, 19:00
-
Івано-Франківськ обласна філармонія14 квітня, 18:00
-
Івано-Франківськ Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка18 квітня, 19:00
-
Івано-Франківськ ККЗ Арена-центр16 травня, 19:00
-
Івано-Франківськ Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка22 травня, 19:00
-
Івано-Франківськ Міський центральний стадіон «Рух»ПЕРЕНЕСЕНОз 28.05.22 на 25.05.2425 травня, 20:00
Ірпінь
-
Ірпінь Державний податковий університет (актова зала)28 березня, 18:00
-
Ірпінь Державний податковий університет (актова зала)28 березня, 20:00
Кам'янське
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)19 березня, 18:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)22 березня, 18:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)23 березня, 17:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)24 березня, 11:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)24 березня, 17:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)25 березня, 18:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)29 березня, 18:00
-
Кам'янське АМДТ ім. Лесі Українки (Мала сцена)Всі квиткипродано30 березня, 12:00
-
Кам'янське Палац культури «Хімік»30 березня, 17:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)31 березня, 11:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)31 березня, 17:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)4 квітня, 18:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)5 квітня, 18:00
-
Кам'янське АМДТ ім. Лесі Українки (Мала сцена)6 квітня, 11:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)6 квітня, 17:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)7 квітня, 11:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)7 квітня, 17:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)8 квітня, 18:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)12 квітня, 18:00
-
Кам'янське Кіноконцертний зал "Мир"13 квітня, 17:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)13 квітня, 17:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)14 квітня, 11:00
-
Кам'янське АМДТ ім. Лесі Українки (Мала сцена)14 квітня, 16:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)14 квітня, 17:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)15 квітня, 18:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)19 квітня, 18:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)20 квітня, 17:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)21 квітня, 11:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)21 квітня, 17:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)22 квітня, 18:00
-
Кам'янське АМДТ ім. Лесі Українки (Мала сцена)25 квітня, 18:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)26 квітня, 18:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)27 квітня, 17:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Основна сцена, пл. 250-річчя міста, 2)28 квітня, 11:00
-
Кам'янське АМДТ ім. Лесі Українки (Мала сцена)28 квітня, 16:00
-
Кам'янське Академічний музично-драматичний театр ім. Лесі Українки (Нова сцена, вул. М. Лисенка, 24)28 квітня, 17:00
-
Кам'янське Кіноконцертний зал "Мир"15 листопада, 18:00
Канів
-
Канів МБК6 квітня, 18:00
-
Канів МБК21 квітня, 17:00
Кобеляки
-
Кобеляки ЦКД20 березня, 17:00
Конотоп
-
Конотоп Міський будинок культури28 березня, 17:00
-
Конотоп Міський будинок культури7 квітня, 18:00
Коломия
-
Коломия Liapin Circus (Співоче поле)5 квітня, 18:00
-
Коломия Liapin Circus (Співоче поле)6 квітня, 12:00
-
Коломия Liapin Circus (Співоче поле)6 квітня, 15:00
-
Коломия Liapin Circus (Співоче поле)7 квітня, 12:00
-
Коломия Liapin Circus (Співоче поле)7 квітня, 15:00
Корсунь-Шевченківський
-
Корсунь-Шевченківський Будинок культуриПЕРЕНЕСЕНОз 07.02.24 на 20.05.2420 травня, 18:00
Кременчук
-
Кременчук МПК20 березня, 18:00
-
Кременчук МПК23 березня, 18:00
-
Кременчук МПК1 квітня, 16:30
-
Кременчук МПК1 квітня, 19:00
-
Кременчук Палац культури "Нафтохімік"2 квітня, 18:00
-
Кременчук МПК4 квітня, 18:00
-
Кременчук Палац культури "Нафтохімік"11 квітня, 18:00
-
Кременчук МПК17 квітня, 18:00
-
Кременчук Палац культури "Нафтохімік"18 квітня, 19:00
-
Кременчук Палац культури "Нафтохімік"ПЕРЕНЕСЕНОз 28.01.24 на 19.04.2419 квітня, 19:00
-
Кременчук МПК28 квітня, 18:00
-
Кременчук МПКПЕРЕНЕСЕНОз 10.03.24 на 20.05.2420 травня, 18:00
Кривий Ріг
-
Кривий Ріг Театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка30 березня, 18:00
-
Кривий Ріг Театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка16 квітня, 18:00
-
Кривий Ріг Клуб "Гараж"21 квітня, 18:30
-
Кривий Ріг Театр драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка22 квітня, 18:30
-
Кривий Ріг Палац молоді і студентів КТУ17 листопада, 17:00
Кролевець
-
Кролевець Будинок культури27 березня, 18:00
Кропивницький
-
Кропивницький Театр ім. Кропивницького19 березня, 18:00
-
Кропивницький Кіровоградська обласна філармонія22 березня, 18:00
-
Кропивницький Кіровоградська обласна філармонія23 березня, 18:00
-
Кропивницький Кіровоградська обласна філармонія26 березня, 18:00
-
Кропивницький Кіровоградська обласна філармонія31 березня, 17:00
-
Кропивницький Кіровоградська обласна філармонія2 квітня, 18:00
-
Кропивницький Театр ім. Кропивницького3 квітня, 18:00
-
Кропивницький Театр ім. Кропивницького4 квітня, 18:00
-
Кропивницький Кіровоградська обласна філармонія5 квітня, 19:00
-
Кропивницький Театр ім. Кропивницького10 квітня, 18:00
-
Кропивницький Кіровоградська обласна філармонія16 квітня, 18:00
-
Кропивницький Театр ім. Кропивницького17 квітня, 18:00
-
Кропивницький Кіровоградська обласна філармонія18 квітня, 18:00
-
Кропивницький Стадіон "Зірка"ПЕРЕНЕСЕНОз 07.06.22 на 04.06.244 червня, 20:00
Лебедин
-
Лебедин Міський будинок культуриВсі квиткипродано23 березня, 16:00
Лубни
-
Лубни Кінотеатр «Київська Русь»26 березня, 18:00
Луцьк
-
Луцьк Волинський театр ім. Т.Г. Шевченка25 березня, 18:00
-
Луцьк Волинський театр ім. Т.Г. ШевченкаПодіяСКАСОВАНА26 березня, 18:00
-
Луцьк Волинський театр ім. Т.Г. Шевченка16 квітня, 19:00
-
Луцьк Волинський театр ім. Т.Г. Шевченка17 квітня, 19:00
-
Луцьк Розважальний центр «Промінь»19 квітня, 19:00
-
Луцьк Волинський театр ім. Т.Г. Шевченка21 травня, 19:00
Львів
-
Львів Національний драматичний театр ім. Марії ЗаньковецькоїВсі квиткипродано19 березня, 18:00
-
Львів Будинок науки і техніки (ПК «Рокс»)Всі квиткипродано21 березня, 18:30
-
Львів Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької26 березня, 19:00
-
Львів Львівський оперний театр26 березня, 19:00
-
Львів Будинок науки і техніки (ПК «Рокс»)30 березня, 18:00
-
Львів Концерт-арена Malevich1 квітня, 19:00
-
Львів Будинок науки і техніки (ПК «Рокс»)6 квітня, 18:00
-
Львів Концерт-арена Malevich6 квітня, 18:30
-
Львів Львівський оперний театр8 квітня, 19:00
-
Львів Будинок науки і техніки (ПК «Рокс»)11 квітня, 19:00
-
Львів Будинок науки і техніки (ПК «Рокс»)13 квітня, 18:00
-
Львів Національний драматичний театр ім. Марії Заньковецької15 квітня, 19:00
-
Львів Львівський оперний театр16 квітня, 19:00
-
Львів Львівський оперний театр24 квітня, 19:00
-
Львів !FESTrepublic28 квітня, 18:30
-
Львів Концерт-арена Malevich23 травня, 19:00
Мала Виска
-
Мала Виска Будинок культуриПЕРЕНЕСЕНОз 07.03.24 на 18.04.2418 квітня, 18:00
Мукачево
-
Мукачево Палац культури та мистецтв12 квітня, 18:00
-
Мукачево Палац культури та мистецтв21 травня, 19:00
Ніжин
-
Ніжин Будинок культури26 березня, 17:00
-
Ніжин Будинок культури8 квітня, 18:00
Миколаїв
-
Миколаїв Концерт-хол «Юність»28 березня, 18:00
-
Миколаїв Концерт-хол «Юність»21 квітня, 18:00
Новоархангельськ
-
Новоархангельськ Будинок культури31 березня, 17:00
Новомосковськ
-
Новомосковськ ДК "Металургів"1 квітня, 18:00
-
Новомосковськ ДК "Металургів"6 квітня, 18:00
-
Новомосковськ ДК "Металургів"19 квітня, 18:00
-
Новомосковськ ДК "Металургів"23 квітня, 18:00
Миргород
-
Миргород Миргородський МБК4 квітня, 18:00
Перещепине
-
Перещепине Зал БЦКіД Перещепинської міської радиПодіяСКАСОВАНА23 березня, 16:00
Олександрія
-
Олександрія ПК "Світлопільський"1 квітня, 18:00
-
Олександрія ДК "Олександрійський театр"21 квітня, 17:00
-
Олександрія ПК "Світлопільський"27 травня, 18:00
Миронівка
-
Миронівка Миронівський базовий будинок культури26 квітня, 18:00
Прилуки
-
Прилуки Міський Будинок Культури9 квітня, 18:00
Рівне
-
Рівне Академічний драматичний театр19 березня, 18:00
-
Рівне Академічний драматичний театр20 березня, 18:00
-
Рівне Академічний драматичний театр21 березня, 18:00
-
Рівне Академічний драматичний театр22 березня, 18:00
-
Рівне Академічний драматичний театр23 березня, 16:00
-
Рівне Міський будинок культури23 березня, 18:00
-
Рівне Академічний драматичний театр24 березня, 16:00
-
Рівне Академічний драматичний театр30 березня, 16:00
-
Рівне Академічний драматичний театр31 березня, 16:00
-
Рівне Академічний драматичний театр2 квітня, 18:00
-
Рівне Академічний драматичний театр5 квітня, 18:30
-
Рівне Академічний драматичний театр6 квітня, 16:00
-
Рівне Міський будинок культури6 квітня, 16:30
-
Рівне Академічний драматичний театр7 квітня, 16:00
-
Рівне Академічний драматичний театр10 квітня, 18:00
-
Рівне ПАБ «Сталева Гора»10 квітня, 18:30
-
Рівне Міський будинок культури12 квітня, 18:00
-
Рівне Міський будинок культури15 квітня, 19:00
-
Рівне Академічний драматичний театрВсі квиткипродано19 квітня, 18:00
-
Рівне МПК "Текстильник"20 квітня, 18:00
-
Рівне ПАБ «Сталева Гора»27 квітня, 18:30
-
Рівне Міський будинок культури2 травня, 18:00
-
Рівне Міський будинок культури10 травня, 19:00
Нововолинськ
-
Нововолинськ Нововолинський Палац Культури1 квітня, 18:00
Ромни
-
Ромни Міський будинок культуриВсі квиткипродано29 березня, 18:00
Стрий
-
Стрий Liapin Circus (Біля школи №10)29 березня, 18:00
-
Стрий Liapin Circus (Біля школи №10)30 березня, 12:00
-
Стрий Liapin Circus (Біля школи №10)30 березня, 15:00
-
Стрий Liapin Circus (Біля школи №10)31 березня, 15:00
Світловодськ
-
Світловодськ МПК19 березня, 18:00
Тальне
-
Тальне КЗ "Тальнівський будинок культури"4 квітня, 18:00
-
Тальне КЗ "Тальнівський будинок культури"25 квітня, 18:00
Сміла
-
Сміла Міський будинок культури21 квітня, 16:00
Тернопіль
-
Тернопіль Театр ім. Шевченка19 березня, 19:00
-
Тернопіль Liapin Circus (парк ім. Т. Г. Шевченка)22 березня, 18:00
-
Тернопіль Liapin Circus (парк ім. Т. Г. Шевченка)23 березня, 12:00
-
Тернопіль Liapin Circus (парк ім. Т. Г. Шевченка)23 березня, 15:00
-
Тернопіль Театр ім. Шевченка29 березня, 18:00
-
Тернопіль Театр ім. Шевченка5 квітня, 18:00
-
Тернопіль Театр ім. Шевченка9 квітня, 18:00
-
Тернопіль Театр ім. Шевченка12 квітня, 18:00
-
Тернопіль ПК "Березіль"11 травня, 18:00
Трускавець
-
Трускавець Палац культури ім. Т.Г. Шевченка27 березня, 19:00
-
Трускавець Палац культури ім. Т.Г. Шевченка8 квітня, 19:30
Ужгород
-
Ужгород Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр17 квітня, 18:00
-
Ужгород Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр22 травня, 19:00
Фастів
-
Фастів Міський Палац культури9 квітня, 18:00
Хмельницький
-
Хмельницький Хмельницький академічний театр ім. М.СтарицькогоПЕРЕНЕСЕНОз 19.11.23 на 19.03.2419 березня, 18:30
-
Хмельницький Хмельницький академічний театр ім. М.СтарицькогоПЕРЕНЕСЕНОна 29.03.2429 березня, 19:00
-
Хмельницький Ресторан "Хміль"12 квітня, 18:30
-
Хмельницький Ресторан "Хміль"26 квітня, 18:30
-
Хмельницький Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького12 травня, 18:00
-
Хмельницький Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького14 травня, 19:00
-
Хмельницький Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького25 травня, 19:00
-
Хмельницький Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького28 травня, 18:00
Хорол
-
Хорол Районний будинок культури21 березня, 18:00
Христинівка
-
Христинівка Центр культури і дозвілля22 березня, 18:00
Червоноград
-
Червоноград Народний дім28 березня, 19:00
-
Червоноград Народний дімПЕРЕНЕСЕНОз 30.01.24 на 17.04.2417 квітня, 19:00
-
Червоноград Народний дім24 травня, 19:00
Чернівці
-
Чернівці Flora Club28 березня, 19:00
-
Чернівці Чернівецький драмтеатр ім. О. Кобилянської8 квітня, 18:30
-
Чернівці Чернівецька обласна філармонія ім. Гнатюка20 квітня, 18:00
-
Чернівці Flora Club25 квітня, 18:30
-
Чернівці Літній театр25 травня, 19:00
-
Чернівці Спортивно-оздоровча установа «Буковина»ПЕРЕНЕСЕНОз 01.06.22 на 29.05.2429 травня, 20:00
Чернігів
-
Чернігів Міський Палац КультуриПЕРЕНЕСЕНОз 05.03.24 на 19.03.2419 березня, 18:00
-
Чернігів Міський Палац Культури6 квітня, 19:00
-
Чернігів Міський Палац Культури8 квітня, 18:00
-
Чернігів Міський Палац Культури10 квітня, 18:00
-
Чернігів Обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка12 квітня, 18:00
-
Чернігів Міський Палац Культури14 квітня, 17:00
-
Чернігів Обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка26 квітня, 18:00
-
Чернігів Обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т. Г. ШевченкаПЕРЕНЕСЕНОз 18.02.24 на 15.05.2415 травня, 18:00
Яготин
-
Яготин Міський будинок культури30 березня, 16:00
Шпола
-
Шпола Кіноконцертний зал "Космос"30 березня, 18:00
-
Шпола Кіноконцертний зал "Космос"4 квітня, 18:00
-
Шпола Кіноконцертний зал "Космос"24 квітня, 18:00