В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

MONATIK. ART Терапія

Период тура: 11 декабря - 14 декабря

Даты тура этого исполнителя:

11 декабря, 19:00
Днепр ДК "Шинник" цена:
14 декабря, 19:00
Полтава Дворец досуга "Листопад" цена:
23 июня, 19:00
Кропивницкий Кировоградская областная филармония  
24 июня, 19:00
Черкассы Дворец культуры "Дружба народов"  
26 июня, 19:00
Кременчуг ГДК  
1 июля, 19:00
Каменское Киноконцертный зал "Мир"  
О туре

У турі «ART Терапія» ми з моєю командою зробимо все, щоб музика виконала на 100% свою місію - зашивала душу!» MONATIK продовжує всеукраїнський тур «ART Терапія»: Продовжуємо допомагати дітям та сім’ям з деокупованих та прифронтових територій.

Продовжуємо збір коштів на гуманітарну допомогу українцям, що страждають від повномасштабного вторгнення російських військ на території України. Завдяки нашим воїнам ЗСУ та сильним і незламним українцям артист зустрінеться зі своїми шанувальниками в наших рідних прекрасних сильних містах України.

Вже понад рік артист дає не тільки благодійні концерти, завдяки яким вдалося зібрати більше ніж 600 000 євро на потреби ЗСУ та волонтерів, а також постійно виступає на прифронтових територіях для наших військових, лікарів, працівників освіти, ДТЕК та тих, хто щодня відстоює нашу країну на всіх фронтах.

Протягом кожного з концертів будуть додатково проводитися благодійні аукціони та різноманітні спеціальні активності, спрямовані на збір коштів для українців, що будуть реалізовуватися в колаборації з партнерами “Наше радіо”, “МУЗВАР” та Музичний телеканал “М1”.

Крім надзвичайно важливого збору коштів для українців, одним із завдань туру для MONATIK є музична арт терапія (нагадаємо, що артист є амбасадором Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Як ти?”, що було ініційовано Першою леді України).

Разом зі своєю командою музикант готує безліч сюрпризів на нові композиції, що стали хітами; виступи спеціальних гостей артистів-друзів, а також виконання “відремонтованих” (repaired) легендарних хітів артиста, що так люблять мільйони українців. Тур MONATIK “ART Терапія” проходить за підтримки Центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ.

Саме тому на кожний з концертів артист особисто запрошує воїнів-героїв, що знаходяться на ротації між боями за наші території, а також сім’ї військовополонених і наших волонтерів. Великі стадіонні шоу MONATIK, що були анонсовано до повномасштабного вторгнення, обов'язково відбудуться після перемоги та всі придбанні квитки на них будуть дійсні.

«Всім Людям хто приходить на концерти і стає частиною ART Терапії - дуже дякую, ви неймовірні!»