Tricky Nicki

Тур закончен

Даты тура этого исполнителя:

6 октября, 18:00
Киев Ночной клуб JUICE BAR  
27 октября, 19:00
Ивано-Франковск Ресторан «Зосина воля»  
29 октября, 19:00
Одесса Park Residence  
4 ноября, 19:00
Каменец-Подольский Клуб Face  
11 ноября, 18:00
Львов Концерт-арена Malevich  
12 ноября, 19:00
Ровно Ночной клуб Colosseum  
18 ноября, 19:00
Луцк Versailles Karaoke-Disco-Club  
23 ноября, 19:00
Днепр RIO Сlub  
24 ноября, 19:00
Полтава Concert hall «Villa Крокодила»  
О туре

TRICKY NICKI - артист, який запалить публіку своїми хітами: «Hello», «Ride for Ukraine», «PRAY», «PARTY» та синглом «ОК», який менш ніж за місяць потрапив у ТОП-5 Apple Music та ТОР-10 YouTube Music. Молодий та відомий репер з Києва виконає усі свої вибухові треки! Tricky Nicki – це нове віяння в українській реп-культурі із західним звучанням.

Ні краплі акценту, бездоганна англійська та якісний біт – ви обов'язково не повірите, що він з України. Після презентації патріотичного англомовного треку в 2019 році «Ride for Ukraine», тим самим розповівши іноземному слухачеві свою точку зору на політичну ситуацію в країні, артист отримує свою першу масову популярність!

Кліп на цей трек менш як за півроку набрав більше 2 мільйонів переглядів. Музика Tricky Nicki різнопланова і б'є точно в ціль, тому кожен слухач знайде в ній свій настрій. Хіти артиста можна почути на всіх стрімінгових платформах, але найкраще почути їх вживу, чи не так? Ми даруємо враження, Ви - вкладаєте в наближення перемоги, адже частина зібраних коштів піде на потреби ЗСУ.

Продовжуємо донатити та підтримувати Збройні Сили України Слава Україні! Слава ЗСУ!