В связи с военным положением часть мероприятий не состоится. Следите за информацией на страницах событий.

GREEN GREY

Тур закончен

Даты тура этого исполнителя:

30 ноября, 19:00
Львов Концерт-арена Malevich  
6 декабря, 19:00
Одесса Одесская областная филармония  
8 декабря, 18:00
Днепр ДК Машиностроителей  
9 декабря, 18:00
Кривой Рог Дворец молодежи и студентов КТУ  
10 декабря, 18:00
Харьков Шоу-ресторан «AltBier»  
О туре

На тривалий час, рок-гурт Green Grey поставив на паузу свою діяльність у музичному просторі України. Цей час був важливим для пошуку нових сенсів, у якому хлопці віднайшли свій рок. Саме тому, зараз гурт «Green Grey» вирушає у всеукраїнський тур під гаслом «Як ти, друже?».

Це не просто спосіб висловити тривалий сум гурту за своїми фанами, а і намір познайомити їх з новими сенсами тепер вже україномовних треків. Новий сингл «Друже» —- вшановує пам’ять героя України і друга гурту Green Grey, який вивозив людей з Бучі. Але в один із таких волонтерських заїздів, ворог обірвав його життя. Ця пісня про людину, яка принесла себе в жертву заради інших.

Це приклад великої любові до ближніх, яку гурт береться нести як місію і данину пошани всім загиблим українцям від російської агресії. Розуміючи важливість допомоги близьким, гурт організовує збір для військових, бо турбота про тих, хто нас захищає — це наш спільний обов’язок.

Приходьте на концерт «Green Grey» у вашому місті в рамках всеукраїнського туру «Як ти, друже?» та отримайте свою довгоочікувану порцію відбірного українського року!