Нані Брегвадзе

Період туру: 9 грудня - 11 грудня

Дати туру цього виконавця:

9 грудня, 19:00
Київ МЦКІ (Жовтневий Палац) ціна: від 350 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1764
11 грудня, 19:00
Одеса Одеський театр опери та балету ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1440
Про тур
Нані Брегвадзе - заслужена грузинська артистка. Вона співає вже 77 років: коли їй було всього шість, вона вже виконувала пісні під гітару. Незрівнянний вокал, який проникає в саме серце, - це відмінна риса легендарної співачки.
 
Втім, незрівнянною Нані називають не тільки через її унікальний голос, невичерпною енергію та неповторною харизмою. Навіть її ім'я - це щось неповторне, адже воно не існувало до її появи на світ у далекому 1936 році. Батько співачки придумав його спеціально, видозмінивши вже існуюче - Ніна.
 
Нані співає на великій сцені з 1956 року - саме тоді відбувся її дебют в самодіяльному естрадному оркестрі Грузинського політехнічного інституту, а вже в 1957-му її талант зазначив сам Леонід Утьосов. Почувши Брегвадзе на Всесвітньому фестивалі молоді і студентів, він сказав: «З цієї дівчинки, якщо вона продовжить спів, вийде гарна співачка». Генії не помиляються, Нані Брегвадзе - не просто «хороша співачка», це жива легенда, яка багато років радує шанувальників витонченим неперевершеним вокалом.
 
Серед її знакових композицій - «Снегопад», «Я вас любил», «Романс о романсе», «Беловежская пуща», «Любовь», «Сумерки». Вона виконує пісні на вірші Пушкіна, Ахмадуліної, Грузинського. За всі десятиліття у виконанні Нані прозвучали сотні пісень, а кожна з них стала особливою, неперевершеною, улюбленою публікою.
 
Концерти Нані Брегвадзе завжди западають у серце слухачам. Цього разу співачка виступатиме з великим симфонічними оркестром під керівництвом диригента Ніколоза Рачвелі, керівником Державного симфонічного оркестру Грузії. Широко і глибоко зазвучить не тільки вокал Нані, але і музика, яка занурить слухача в світ грузинської пісні, романсу, подарує найяскравіші враження. Виступи Нані завжди збирають аншлаги, адже вона не тільки дарує свою творчість глядачам, але й привозить з собою частинку теплого і гостинного Тбілісі, який завжди широко відкритий для людей з тонким смаком і гарячим серцем
Питання? Відповідь!
+