Нані Брегвадзе

Період туру: 9 грудня - 16 грудня

Дати туру цього виконавця:

9 грудня, 19:00
Київ МЦКІ (Жовтневий Палац) ціна: від 350 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 1740
13 грудня, 19:00
Харків Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого ціна: від 250 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 864
16 грудня, 19:00
Дніпро Дніпропетровський академічний театр опери та балету ціна: від 250 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 932
11 грудня, 19:00
Одеса Одеський театр опери та балету  
Про тур
Нані Брегвадзе – грузинська співачка, піаністка, педагог. Народна артистка СРСР. Незрівнянний голос - мецо-сопрано, який проникає в саме серце - це відмінна риса легендарної співачки.
 
Втім, незрівняною Нані називають не тільки за її унікальний голос, невичерпну енергію та неповторну харизму. Навіть її і’мя - неповторне, адже воно не існувало в Грузії до її появи на світ у далекому 1936 році. Його вигадав батько співачки, скоріш за все, видозмінивши і’мя Ніна, як згадує сама артистка.
 
Нані співає на великій сцені з 1956 року - саме тоді відбувся її дебют в самодіяльному естрадному оркестрі Грузинського політехнічного інституту, а вже в 1957 році її талант зазначив сам Леонід Утьосов. Почувши спів Брегвадзе на всесвітньому фестивалі молоді і студентів, він сказав : «З цієї дівчинки, якщо вона продовжить спів, вийде гарна співачка». Генії не помиляються, Нані Брегвадзе  -  не просто «хороша співачка» - це легенда, яка багато років радує шанувальників витонченим, неперевершеним вокалом.
 
Пісня «Снегопад» звучить вже не перше десятиріччя. Але, як і  раніше, цей проникливий романс полюбляють і асоціюють саме з цією співачкою. Він став візитівкою артистки, хоча в репертуарі Нані Георгієвни не один десяток не менш проникливих і прекрасних пісень і романсів. Серед її знакових композицій «Песня о Тбилиси» («Тбилисо»), «Ах,эта красная рябина», «Калитка», «Я помню вальса звук прелестный», «А напоследок я скажу», «Мольба», «Беловежская пуща» та інші. Вона виконує пісні на на вірші  Пушкіна, Ахмадуліної, Грузинського. За всі десятиріччя у виконанні Нані Брегвадзе прозвучали сотні пісень і кожна з них стала особливою, неперевершеною, улюбленою слухачами.
 
Концерти Нані Брегвадзе завжди западають у серце слухачам. Цього разу співачка виступатиме з великим симфонічним оркестром під керівництвом диригента Ніколоза Рачвелі, керівником Державного симфонічного оркестру Грузії. Широко і глибоко звучить не тільки вокал Нані але і музика, яка занурить слухача в світ грузинської пісні, романсу, подарує найяскравіші враження. Виступи Нані Брегвадзе завжди збирають аншлаги, адже вона не тільки дарує свою творчість слухачам, але й уособлює собою частинку теплого гостинного Тбілісі,  який завжди широко відкритий для людей з тонким смаком і гарячим серцем.
Питання? Відповідь!
+