МПМ "Зоря"

м. Вінниця, вул. Стрілецька, 44

Вінницький міський Палац мистецтв є комунальним закладом культури міста, який спрямований на здобуття знань, умінь та навичок за інтересами, забезпечення потреби у творчій самореалізації, організації змістовного дозвілля населення міста.

Міський Палац мистецтв працює як заклад культури, що підпорядкований міській раді з 19.09.1996 року.

На сьогодні в міському Палаці мистецтв функціонує 167 клубних формувань :

18  колективів художньої творчості, з них 8 народних та зразкових колективів,

21 фізкультурно-оздоровче формування, художня студія, гуртки «Сам собі модельєр», «Театр і мода», вивчення і удосконалення англійської мови, «Маленькі розумашки», клуб активних пенсіонерів «Чарівний клубок», клуб «Історичної реконструкції «Аркона» тощо.

В гуртках, клубах за інтересами займається 2400 чоловік, із них 1500 дітей.

Вихованці творчих колективів за 20 років понад 2000 раз ставали переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів та фестивалів.

Щороку в міському Палаці мистецтв проходить біля 170 заходів: концертні і розважальні програми, урочистості до загальнодержавних свят, тематичні та творчі вечори. Театралізовані  свята,  фестивалі, конкурси тощо. Протягом року заходи МПМ відвідує близько 120 тисяч чоловік.

За 20 років міський Палац мистецтв брав участь та був організатором близько 4000 заходів, які відвідали понад  2 млн. чоловік.

Поточні події

Театр "Черный Квадрат". «К черту логику – у нас Любовь!»
7 березня, 19:00
ціна: від 260 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 193

Питання? Відповідь!
+