Галерея XXI

вул. Арх. Артинова, 12-а

Любі друзі!

Якщо Ви все ще не наважуєтеся зайти в культурний центр "Галерея XXI", то ми хочемо розвіяти Ваші сумніви і розповісти, хто ми і чим можемо бути Вам цікаві і корисні.

У 1996 році ми починали з маленького бутика ексклюзивного одягу, а сьогодні «Галерея XXI» - це культурний центр з оригінальною концепцією і філософією - «Життя як мистецтво!». Засновник і автор концепції - Людмила Бушинська.

«Галерея XXI» - це не просто місце для приємного шопінгу, зустрічей і відпочинку, а клубне, сімейне, корпоративне заклад для людей з творчою душею, що йдуть в ногу з часом і ведуть здоровий спосіб життя. І найголовніше, не важливо багаті Ви фінансово, головне Ваше духовне багатство і бажання просто жити із задоволенням!

Спектр цін на товари і послуги дуже великий.

Відвідати виставку сучасного мистецтва в нашій арт-галереї (яка оновлюється кожні 2 тижні), скористатися бібліотекою з мистецтва Ви можете абсолютно безкоштовно. Ціни в арт-кафе Вас приємно здивують (на додачу Wi-Fi). У нас Ви можете модно і стильно одягнутися, купити тканини і замовити індивідуальний пошив, оздоровитися в SPA-центрі (програма теж буде запропонована відповідно до Ваших можливостей). Але ефективність наших процедур на основі унікальної косметики гарантована на 100%!

Прийшовши до нас, Ви потрапите в атмосферу доброзичливості і довіри, відчуєте себе найважливішим і бажаним гостем, приємно проведете час і знайдете для себе щось потрібне і цікаве. До речі, для багатьох наших клієнтів вже стало традицією відвідувати нас не тільки цілими сім'ями, а навіть фірмами.

Ми дуже цінуємо довіру наших клієнтів, тому в знак подяки балу їх приємними сюрпризами, акціями, святковими знижками, концертами, показами мод, вітаємо з Днем народження, святами, радісними подіями, особисто запрошуємо на арт-заходу. У нас ніхто не залишається непоміченим.

Не зупиняючись на досягнутому, ми завжди відкриті для чогось нового. І завжди будемо раді бачити Вас як в якості клієнта, так і партнера! Для творчих людей, які бажають представити свої товари (тканини, текстиль, фурнітура та ін.), Ми готові знайти місце і здати в оренду торгову площу для відкриття нового напряму в Відповідно до нашої концепції. В даному питанні керівництво Культурного Центру "Галерея XXI" дуже вибірково і підбирає людей близьких за духом.

Наша місія - нести в світ Моду, Мистецтво, Красу і Здоров'я. Ми горді цим і раді поділитися з Вами.

Ми чекаємо Вас в нашому Будинку Моди, Мистецтва, Краси і здорового способу життя - в Культурному Центрі "Галерея XXI"!

Питання? Відповідь!
+