Палац Спорту

пл. Спортивная, 1

Дворец Спорта (Киев), Київський Палац Спорту

Адрес: Киев, пл. Спортивная, 1

В самому центрі Києва, біля підніжжя Черепанової гори, розкинулись володіння найбільшої критої спортивно видовищної споруди України. Урочисте відкриття Київського палацу спорту відбулося 9 грудня 1960 року. За багато років існування під дахом Палацу проведені 16 чемпіонатів світу, близько 30 чемпіонатів Європи, 42 чемпіонати СРСР, 30 Єврокубків, 440 турнірів з 24 видів спорту, 10 турнірів серії гран-прі, 210 виставок та ярмарок, понад 4000 концертів, 20 семінарів та конференцій на різноманітні теми, а також льодові шоу та свята.

Після реконструкції у 1982 році, Палац спорту і сьогодні є високотехнологічною, багатоплановою спорудою, популярною серед спортсменів, бізнесменів, естрадних виконавців та відвідувачів. Дружня підтримка вболівальників для спортсменів, а також професіоналізм співробітників, сприятливі умови, чистота, комфорт і порядок складають всі необхідні умови для приємного відпочинку в Палаці під час будь-якого заходу.

З моменту вводу в експлуатацію Палац був бюджетною установою і тільки в 1989 році, вийшовши зі складу управління спортивних споруд, він став самостійним госпрозрахунковим підприємством. З 1989 року колективом Палацу спорту керує Віктор Вікторович Ткаченко.

На сьогодні Палац спорту надає послуги у сфері організації спортивних та концертних заходів, виставкової та рекламної діяльності тощо. На його території розташований гімнастичний комплекс із сучасним обладнанням та тренажерними пристосуваннями, який займається виключно підготовкою спортсменок – гімнасток. Також Палац спорту виступає одним із засновників Київського міжнародного виставкового центру, який являє подальший перспективний розвиток виставкової діяльності – це унікальний виставковий комплекс міжнародного зразку, один з кращих в Європі

Текущие события

Helloween. Pumpkins United World Tour
9 апреля, 19:00
цена: от 900 грн
Заказать билет Осталось билетов: 366
Thirty Seconds to Mars
30 апреля, 20:00
цена: от 1250 грн
Заказать билет Осталось билетов: 296
Deep Purple
6 июня, 20:00
цена: от 999 грн
Заказать билет Осталось билетов: 395
DZIDZIO. МЕГА-ТУР SUPER-PUPER
20 ноября, 19:00
цена: от 490 грн
Заказать билет Осталось билетов: 831

Прошедшие события

+ Вопрос FaQ Ответ